HAKKIMIZDA

Eykan İnşaat kurulduğu tarihten bugüne kadar üzerine aldığı işlerin tamamını zamanında ve başarıyla yerine getirmiştir. İdari ve teknik ekip kadrosunun titiz çalışmaları muhtelif kurumlardan takdir ve başarı belgeleriyle ödüllendirilmiş, medya haberlerine konu olmuştur. Yüklendiği işlerde ciddi, tutarlı ve kaliteye dayalı hizmet anlayışının sorumluluk bilincini her zaman ön planda tutan bir firmadır.

ŞİRKET POLİTİKALARIMIZ

Çalışma alanımız olan ALT YAPI , ÜST YAPI ,PEYZAJ VE PROJE hizmetlerimizde planlı ve programlı çalışmak, başarıyı en üst seviyeye çıkarmak İLKEMİZ olacaktır. ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemine uygun ve sürekli iyileştirme ile hizmet verdiğimiz yerlere, standartlara ve müşteri şartlarına uygun olarak hizmet vermeyi, kaliteyi arttırmayı, maliyeti azaltmayı ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmayı, Çalışanlarımızı sürekli eğitimlerle geliştirmeyi, kalite bilincinin her kademede yerleşmesini sağlayarak, sektördeki rekabet gücümüzü arttırmayı, Kalitesi yüksek olan tedarikçilerimizle ilişkilerimizi daimi kılmak kalite politikalarımızdır.

Faaliyetlerimizden kaynaklanan olumsuz çevre etkilerini tespit ederek, bunları en aza indirgemeyi, yeni kriter ve usuller geliştirmeyi, uygulanması için tüm çalışanlarımızı bilinçlendirmeyi, Çalışanlarımızla, bilgi ve tecrübelerimizi paylaşarak çevre bilincinin gelişmesini ve çevrenin korunmasını sağlamayı, Uluslararası standartlara, kanunlara, yönetmeliklere ve Çevre mevzuat ve gereklerine uymak çevre politikamızdır.

Uluslararası standartlara, kanunlara, yönetmeliklere ve İSG mevzuat ve gereklerine uymayı, Gelişen teknolojiyi takip edip yeni İş Sağlığı ve Güvenliği kriter ve usulleri geliştirmeyi, uygulanması için paylaşımda bulunmayı, Çalışanlarımızın eğitim ihtiyaçlarını karşılamayı, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili sorumluluklarını ileterek alınacak kararlara aktif katılımlarını sağlamayı, Mevcut çalışma usullerini gözden geçirerek yenilemeyi, İş Sağlığı ve Güvenliğini tehdit edebilecek riskleri ortadan kaldırmak iş sağlığı ve güveliği politikamızdır.